Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики привітали першокурсників

На факультеті журналістики привітали першокурсників

На факультеті журналістики привітали першокурсників
04.09.2023 13:03 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики свято Перше вересня освітній процес першокурсники

Першого вересня на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася святкова онлайн-зустріч із першокурсниками. Традиційно відкриття заходу супроводжувалося словами підтримки декана факультету Віктора Костюка. Він привітав кожного, хто зміг доєднатися до зустрічі і хто в такий непростий час обрав журналістику за покликом серця.

 

Висловили вдячність за вибір спеціальності «журналістика» і заступниці декана. Також вони ознайомили першокурсників з усіма деталями студентського життя. Наталія Романюк повідомила про графік освітнього процесу, особливості навчання й оцінювання. Наталія Лебідь ознайомила здобувачів освіти з видами позааудиторної роботи. Вікторія Ковпак мотивувала студентів до наукових досліджень, а Тетяна Рогова заохотила студентів брати участь у міжнародних проєктах і не боятися тренувати власні навички у спілкуванні іноземними мовами.

Представниця студентської ради Олександра Сегейда привітала першокурсників і показала коротеньке відео про активну діяльність органів студентського самоврядування. До привітань долучилися завідувачки кафедр і куратори нових академічних груп. Наприкінці заходу Тетяна Іванець запросила доєднатися до студентської профспілки, яка активно підтримує студентів не лише в скрутні часи, але й готує чимало розважальних заходів. Кульмінацією святкової зустрічі стали відеозвернення відомих випускників факультету, які змогли знайти час і привітати нових студентів факультету журналістики.

 

За матеріалами фейсбуку факультету журналістики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини