Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ гостинно зустрів першокурсників

Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ гостинно зустрів першокурсників

Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ гостинно зустрів першокурсників
05.09.2023 11:29 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Запорізький металургійний фаховий коледж Перше вересня свято першокурсники освітній процес

Першого вересня Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відчинив двері перед першокурсниками. До коледжу завітали студенти і їхні батьки. Із міркувань безпеки традиційну першовересневу лінійку замінили на знайомство з закладом освіти, викладачами коледжу, спілкування з класними керівниками.

 

Дуже приємно, що цього дня завітали до коледжу зі словами вдячності та добрими спогадами і його випускники, серед яких були ті, які вступили коледж 50 років тому, студенти групи ЕМ-73 1/8.

Звертаючись до студентів, їхніх батьків і випускників, представники ЗМФК ЗНУ зазначили: «Незважаючи на надскладні виклики часу, викладачі нашого коледжу продовжать навчати вічних і незаперечних людських цінностей, докладуть зусиль, щоб студентське життя було цікавим і насиченим! Шановні студенти, нехай ваші знання, здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у зміцненні України!».

 

За фейсбуком Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини