Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кадрові зміни, вступна кампанія, ліквідація академічних і фінансових боргів: про що ще говорили на ректораті

Кадрові зміни, вступна кампанія, ліквідація академічних і фінансових боргів: про що ще говорили на ректораті

Кадрові зміни, вступна кампанія, ліквідація академічних і фінансових боргів: про що ще говорили на ректораті
06.09.2023 09:07 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет ректорат освітній процес вступ-2023 Вчена рада кадрові питання

4 вересня відбулося засідання ректорату ЗНУ ZNU, Zaporizhzhia National University), на якому обговорили питання  вступної кампанії, кадрових змін, ліквідації академічної та фінансової заборгованості.

 

Ректор Микола Фролов оголосив, що університет отримав подяку за організацію та складання НМТ від заступника міністра освіти і науки України Михайла Винницького.

Вступна кампанія

Відповідальний секретар Відбіркової комісії Олександр Олійник зазначив, що до 6 вересня майбутнім магістрантам підтвердити вибір місця навчання. Наказ про зарахування до магістратури ЗНУ буде оприлюднений 7 вересня. Олександр Олійник додав, що по довідки про навчання потрібно звертатися до деканатів вже після 11 вересня.  Також він звернувся з проханням активізувати роботу, пов’язану з укладанням контрактів та оплатою за  навчання на магістерській програмі вишу.

 

Новий навчальний рік 23/24

Микола Фролов поінформував, що наразі в університеті навчається близько 13 тисяч студентів, з них 3923 – це першокурсники. 2222 особи вступили на освітній рівень «бакалавр», 1701 – на магістратуру (за даними на ранок 4 вересня).

Ректор зазначив, що наразі на тимчасово окупованих територіях перебуває 286 студентів, за межами області – 2407 осіб, а за кордоном – 1707 людей.

Начальниці з виховної роботи Світлані Кондратенко доручили у співпраці з деканами до 5 жовтня подати до Департаменту соціального захисту списки студентів з інвалідністю, які навчаються за денною формою навчання та мають реєстрацію в місті Запоріжжі.

Проректор із науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура наголосив, що з 4 вересня стартувала перевірка занять у виші, а з 10 вересня розпочинається моніторинг наповнення всіма необхідними матеріалами навчальної системи Moodle.

Начальник відділу з охорони праці Микола Олійник нагадав присутнім про те, що на факультетах та у структурних підрозділах треба провести інструктажі з техніки безпеки, а також оформити всі відповідні документи.

Ректор повідомив, що академічна заборгованість повинна бути ліквідована до 1 грудня, а фінансова – до 1 жовтня.

Також на засіданні ректорату було повідомлено про те, що 7 вересня о 14:30 відбудеться засідання Вченої Ради університету.

 

Кадрові зміни

У ЗНУ на початку нового навчального року відбулися кадрові зміни. Так, проректоркою з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності стала Олена Тупахіна. Віктор Банах став помічником ректора. Алла Череп перейшла з посади декана економічного факультету на завідування кафедри, а новою виконувачкою обов’язків декана стала Валентина Гельман. Виконувати обов’язки керівниці науково-дослідної частини ЗНУ буде Ольга Дерюгіна.

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини