Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті влаштували свято для студентів першого курсу

На економічному факультеті влаштували свято для студентів першого курсу

На економічному факультеті влаштували свято для студентів першого курсу
06.09.2023 13:02 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет свято Перше вересня першокурсники освітній процес

Першого вересня економічний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрів студентів першого курсу в начальному корпусі № 5, де розташовані його деканат та аудиторії.

 

Професорка Алла Череп привітала учасників свята, побажала їм усього найкращого та представила нову в.о. декана економічного факультету Валентину Гельман. Зі словами привітання до студентів звернулися заступники декана: Дмитро Очеретін, Сергій Іванов, Андрій Линенко, Наталія Терентьєва, Юлія Тимошик і завідувачі кафедри Наталія Максишко, Дмитро Бабміндра, Алла Череп, Неля Проскуріна та Микола Іванов.

До першокурсників звернулася голова студентської ради факультету Аліна Гурська. Вона привітала їх від імені всього студентського колективу економічного факультету та закликала використати всі можливості для навчання й розвитку, що надаються в ЗНУ. Чудовий вокальний номер подарувала учасникам свята студентка 1 курсу Вікторія Корнієнко.

Після завершення урочистої частини зустрічі першокурсники познайомилися з кураторами груп і студентами-кураторами, які допоможуть новачкам швидше адаптуватись до навчання в університеті. «Бажаємо всім яскравого студентського життя, продуктивного навчання, цікавих лекцій і семінарів і легкої сесії. Вільної країни та мирного неба над головою!» – із такими побажаннями до студентів звернулися викладачі економічного факультету.

 

Інформацію надано економічним факультетом

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини