Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорили перспективи співпраці з представником Асоціації підтримки Східної Європи (Японія) Азума Нобору

У ЗНУ обговорили перспективи співпраці з представником Асоціації підтримки Східної Європи (Японія) Азума Нобору

У ЗНУ обговорили перспективи співпраці з представником Асоціації підтримки Східної Європи (Японія) Азума Нобору
07.09.2023 15:38 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ міжнародних зв’язків освітня діяльність міжнародна діяльність візит обговорення перспектив співпраці

Сьомого вересня із візитом у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) побував представник Асоціації підтримки Східної Європи (Японія) Азума Нобору. Від ЗНУ на зустрічі з почесним гостем були присутні проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук і начальниця відділу міжнародних зв’язків Поліна Денисенко.

 

Азума Набору цікавили питання гендерної політики в університеті та Україні загалом. Також він розпитував про головні напрямки, за якими Україна готова прийняти допомогу японського уряду під час війни та в період повоєнного відновлення.

Окремо учасники зустрічі обговорили перспективу подальшої освітньої співпраці. Пан Нобору зазначив, що японські студенти розглядають можливість участі у програмах міжнародних академічних обмінів з Україною, адже їм цікаво вивчати українські традиції та культуру.

 

Інформацію надано відділом міжнародних зв’язків ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини