Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени ЗНУ – серед переможців конкурсу «SPORT STAR 2023»

Спортсмени ЗНУ – серед переможців конкурсу «SPORT STAR 2023»

Спортсмени ЗНУ – серед переможців конкурсу «SPORT STAR 2023»
08.09.2023 10:01 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультети спорт нагородження SPORT STAR 2023

Сьомого вересня з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Запоріжжі відбулася сьома урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «SPORT STAR 2023». Представники обласної влади привітали з професійним святом тренерів, спортсменів, ветеранів галузі та шанувальників спорту. Серед нагороджених кращих спортсменів були студенти та випускники Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Так, у номінації «Кращий спортсмен і спортсменка з олімпійських видів спорту-2023» відзначили вихованку факультету фізичного виховання, здоров’я та спорту, восьмиразову чемпіонку світу з веслування Людмилу Бабак. У номінації «Сильні духом-2023» нагородили випускницю історичного факультету, багаторазову чемпіонку зі штовхання ядра Марію Помазан. Титул «Олімпійська надія-2023» отримав студент юридичного факультету Андрій Васильєв, який цього літа успішно представив Україну під час молодіжного Чемпіонату з легкої атлетики.

Під час церемонії нагородження наголосили, що війна не зупинила наших чемпіонів – наперекір ворожій агресії вони продовжують тренуватися, змагатися та досягати нових висот. Спорт став важливою частиною боротьби. Свою міць спортсмени доводять не лише на змаганнях, але й на фронті: після початку широкомасштабного вторгнення зброю до рук взяли 46 запорізьких спортсменів та тренерів, 11 із них поклали свої життя за волю та майбутнє держави. Пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання.

Голова ЗОВА Юрій Малашко, вручаючи нагороди спортсменам і тренерам, наголосив, що «кожен із вас виборює власні нагороди та показує всьому світу, що Україна незламна й непоборна. Проти окупантів б'ються багато спортсменів, які щодня демонструють свій незламний дух. Бажаю вам Перемоги в усьому – житті, спорті, перед ворогом. Зичу міцного здоров’я тренерам, які попри все роблять свою справу та виховують нове покоління чемпіонів».

 

Джерело інформації – сайт Запорізької обласної військової адміністрації

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини