Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Музеї книги і друкарства України триває виставка картин доцентки ЗНУ Ірини Гресик

У Музеї книги і друкарства України триває виставка картин доцентки ЗНУ Ірини Гресик

У Музеї книги і друкарства України триває виставка картин доцентки ЗНУ Ірини Гресик
13.09.2023 10:29 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дизайну мистецтво персональна виставка Музей книги і друкарства Києво-Печерська лавра

У Музеї книги і друкарства України, який знаходиться на території Національного заповідника «Києво-Печерська лавра», відкрилась персональна виставка «Земле моя, любове моя». Її авторка – відома в Запоріжжі мисткиня, голова Запорізької організації Національної Спілки художників України, заслужена художниця, доцентка кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Гресик.

 

Під час урочистого відкриття виставки екс-гендиректор Національного заповідника «Хортиця», тепер – в.о. генерального директора Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» Максим Остапенко висловив захоплення творчістю запорізької мисткині.

Як пише про виставку Ірини Гресик Музей книги і друкарства України, «це – живописна розповідь про любов до рідного краю, до її людей, звичаїв, культури. Ірина Гресик – художниця, яка однаково добре почувається і в пленерному живописі, створеному на повітрі в найрізноманітніших місцях, що надихає її на відповідні почуттям технічні знахідки, і в циклах великих декоративних робіт, які, окрім естетичної виваженості, несуть певні закладені в них культурні й духовні сенси. На перший погляд, така різна стилістка дивує, але й водночас зачаровує».

 

Джерело інформації – http://surl.li/lblop

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини