Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Корпоративна культура, вступна кампанія, організація навчального процесу: про що ще говорили на ректораті

Корпоративна культура, вступна кампанія, організація навчального процесу: про що ще говорили на ректораті

Корпоративна культура, вступна кампанія, організація навчального процесу: про що ще говорили на ректораті
13.09.2023 11:53 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет ректорат освітній процес акредитація вступна кампанія міжнародна діяльність корпоративна символіка

11 вересня відбулося засідання ректорату ЗНУ, на якому говорили про запровадження корпоративної символіки та культури, перебіг вступної кампанії й організацію освітнього процесу.

Про корпоративну культуру

За наказом ректора створять робочу групу з розробки та запровадження корпоративної символіки та культури вишу. На думку Миколи Фролова, завдяки цьому виховується відданість університету.

 

Про вступну кампанію

Відповідальна секретарка Приймальної комісії Оксана Спиця зазначила, що завершився основний набір на магістратуру та до 15 вересня продовжується додатковий набір на бакалаврат.

Перший проректор Олександр Бондар наголосив, що додатковий набір до магістратури розпочнеться з 9 жовтня. На контролі – перебіг вступної кампанії до аспірантури та докторантури. Документи приймають до 15 вересня.

 

Про організацію навчального процесу й акредитацію

 

На засіданні ректорату йшлося також про особливу увагу до ліквідації фінансової заборгованості студентів. Крайній термін – 15 вересня.

Виш готується до акредитації чотирьох освітніх програм магістерського рівня у вересні. Йдеться про такі програми, як «Інформаційні системи та штучний інтелект», «Середня освіта (Історія)», «Правоохоронна діяльність», «Інженерія програмного забезпечення». На 15 вересня запланований тренінг у ZOOМ-форматі з акредитаційних процедур під керівництвом проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Каганова.

Микола Фролов наголосив, що в планах роботи факультетів й Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні необхідно подати конкретні заходи в контексті проголошеного в ЗНУ року науки. Як і загальноуніверситетські наукові події, вони мають продемонструвати дослідницький потенціал кафедр, факультетів, вишу загалом.

Проаналізувавши освітні програми, керівники факультетів та ІННІ ім. Ю. Потебні до 18 вересня повинні надати проректорові з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександру Гурі пропозиції щодо закриття тих із них, що є нерентабельними.

 

Про конференцію трудового колективу

Олександр Бондар звернувся до керівників факультетів, ІННІ імені Ю. Потебні, структурних підрозділів щодо того, що їм до 18 вересня необхідно надати до юридичного відділу пропозиції щодо змін нової редакції колективного договору. Сама ж конференція трудового колективу відбудеться 3 жовтня.

Декани, директори ІННІ ім. Ю. Потебні та фахових коледжів мають тримати на контролі проведення всіх конкурсних процедур. Засідання конкурсної комісії заплановане на жовтень.

 

Про міжнародну діяльність

Проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності Олена Тупахіна збирає інформацію про міжнародну роботу та напрямки діяльності ЗНУ задля поліпшення, зокрема, студентської та викладацької міжнародної мобільності. Також Олена Тупахіна повідомила, що 15 вересня о 14:15 навчальному корпусі № 1, ауд. 29 відбудеться «Erasmus-ланч», присвячений проєктній діяльності.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини