Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмен ЗНУ Сергій Попов вперше в історії України змагатиметься за перемогу в Чемпіонаті світу з пляжного волейболу

Спортсмен ЗНУ Сергій Попов вперше в історії України змагатиметься за перемогу в Чемпіонаті світу з пляжного волейболу

Спортсмен ЗНУ Сергій Попов вперше в історії України змагатиметься за перемогу в Чемпіонаті світу з пляжного волейболу
15.09.2023 17:03 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичної культури здоров’я туризму спорт пляжний волейбол Чемпіонат світу

Перші в історії українського пляжного волейболу призери чемпіонату Європи – вихованець факультету фізичної культури, спорту та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), відомий запорізький спортсмен Сергій Попов та його напарник, спортсмен із Одеси Едуард Резник – зіграють на XIV чемпіонаті світу (Мексика).

 

6-15 жовтня чемпіонат світу проходитиме на чотирьох майданчиках – у мексиканських містах Тлакскала, Уамантла й Апізако. Переможці отримають не лише титул, золоті нагороди та призи, а й путівку для своїх країн на Олімпійські ігри в Парижі 2024 року.

Завдяки попереднім успішним виступам, український дует піднявся на 25 місце в світовому рейтингу і отримав право зіграти на чемпіонаті світу. 30 серпня відбулося жеребкування групового раунду турніру. Українські спортсмени потрапили до групи D. У суперники їм дісталися бразильці George\Andre, американці Crabb\Brunner і представники Гамбії Jawo\Koita. Нагадаємо, що в плей-оф вийдуть дві найкращі команди в кожної групи та чотири найкращі команди, які посіли треті місця у своїх «пулах».

 

За матеріалами сайту «За!Спорт – запорізький спорт»

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини