Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованка ЗНУ Анастасія Манєвська здобула бронзу Чемпіонату світу з важкої атлетики

Вихованка ЗНУ Анастасія Манєвська здобула бронзу Чемпіонату світу з важкої атлетики

Вихованка ЗНУ Анастасія Манєвська здобула бронзу Чемпіонату світу з важкої атлетики
19.09.2023 11:37 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму спорт важка атлетика Чемпіонат світу перемога

Випускниця факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), відома спортсменка Анастасія Манєвська принесла Запоріжжю бронзову медаль Чемпіонату світ з важкої атлетики. Це – перше досягнення такого рівня для Запорізької федерації важкої атлетики за часи незалежності України. Тренери важкоатлетки – Заслужений тренер України, який викладає в ЗНУ, Анатолій Орлов і Заслужена тренерка України Олена Зінов’єва-Орлова.

 

У Чемпіонаті світу серед чоловіків та жінок-2023 (Саудівська Аравія) Анастасія Манєвська виступала у ваговій категорії до 87 кг. Вона мала всі шанси на нагороди в двоєборстві, адже в ривку показала результат 106 кг, який і приніс їй «малу бронзу». На жаль, у третьому підході Анастасія отримала травму ліктя, тому не змогла боротися за перемогу в поштовху та сумі двоборства. Однак результат її виступу та здобута бронзова медаль дуже вагомі для Запорізької федерації важкої атлетики.

 

За матеріалами сайту «За!Спорт – Запорізький спорт»: http://zasport.zp.ua/

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини