Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти кафедри промислового та цивільного будівництва – учасники майстер-класу від компанії «Девелоперська група R1»

Магістранти кафедри промислового та цивільного будівництва – учасники майстер-класу від компанії «Девелоперська група R1»

Магістранти кафедри промислового та цивільного будівництва – учасники майстер-класу від компанії «Девелоперська група R1»
20.09.2023 14:18 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут освітній процес стейкхолдери

Компанія «Девелоперська група R1» провела для магістрантів кафедри промислового та цивільного будівництва Інженерного  навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні лекцію і майстер-клас із дисципліни «Керування проєктами та оптимізація проєктних рішень в будівництві». Компанію представляла Яна Скрипник, а ініціатором заняття стала завідувачка кафедри Ірина Арутюнян.

 

На прикладі роботи компанії говорили про управління будівельними проєктами. Магістранти освітньої програми «Промислове і цивільне будівництво» (спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія») дізналися, як, використовуючи сучасні методики та способи зведення й обслуговування житлових об’єктів, команда «R1», реалізує проєкти різної складності та спрямованості. Результатами їхньої роботи в Запоріжжі є житлові комплекси «Ренессанс», КД «Корона Ренессанса» та «Легенда».

Подивитися, як працюють професіонали, завжди цікаво та корисно. Це не може не викликати бажання приєднатися до команди. Майбутні будівельники цікавились, чи можливо пройти в компанії виробничу практику, а в майбутньому – працевлаштуватися. Адже вони теж мріють дарувати людям радість від проживання в будинках, зведених із максимальною увагою до планувань, інтер’єру і екстер’єру.

А ще під час зустрічі молодь жваво обговорювала з Яною Скрипник та Іриною Арутюнян питання розвитку сучасної будівельної галузі. Окреслили й плани подальшої співпраці між кафедрою промислового та цивільного будівництва Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні та компанії «R1 Group».

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини