Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Аліна Воробко стала новою головою студентської ради ЗНУ

Аліна Воробко стала новою головою студентської ради ЗНУ

Аліна Воробко стала новою головою студентської ради ЗНУ
20.09.2023 13:12 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультети студентська рада вибори голови студентське самоврядування

Дев’ятнадцятого вересня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися вибори голови студентської ради. Боролися за першість три кандидати: Аліна Воробко, Данило Будько та Денис Шуть.

 

Упродовж дня всі студенти ЗНУ мали змогу віддати свій голос за вподобану кандидатуру, використавши електронну систему Moodle. Здобувачі освіти Запорізького фахового металургійного коледжу та Запорізького фахового гідроенергетичного коледжу могли проголосувати за допомогою гугл-форми. Напередодні студенти мали змогу ознайомитись із програмами кандидатів на посаду голови студради та з їхніми дебатами в соцмережах студентської ради.

За результатами голосування новою головою студентської ради стала Аліна Воробко. За її кандидатуру віддали 618 голосів. За Данила Будька проголосували 153 студенти, а за Дениса Шутя – 148 осіб.

Колектив ЗНУ привітав Аліну Воробко з обранням на посаду голови студентської ради та побажав їй плідної і натхненної роботи й успішної реалізації всіх планів і задумів!

 

За інформацією від студентської ради ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини