Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка ІННІ ім. Ю.М. Потебні Ірина Григор’єва

Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка ІННІ ім. Ю.М. Потебні Ірина Григор’єва

Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка ІННІ ім. Ю.М. Потебні Ірина Григор’єва
20.09.2023 13:55 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут кафедра електроніки інформаційних систем програмного забезпечення відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлашт

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Завжди приємно, коли випускники не лише з теплом згадують alma-mater, а й постійно підтримують рідний виш, і, особливо, кафедру, на якій навчалися. Саме такою випускницею Інженерного навчально-наукового інституту ім Ю. Потебні і є інженерка-конструкторка ТОВ «Конструкторське Бюро Колосова» Ірина Григор’єва.

 

Дівчина на власному прикладі продемонструвала, що, якщо ти розумна, талановита та наполеглива, то зможеш побудувати своє майбутнє власноруч. А допоможуть тобі в цьому справжні наставники, якими і є викладачі кафедри електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні.

Після закінчення загальноосвітньої школи Нікополя перед Іриною, як і перед іншими випускниками, постало питання: «Що далі?». Враховуючи свої здібності та схильність до точних наук, дівчина вирішила, що хоче навчатися за спеціальністю 176 «Мікро- та наноелектроніка» в ЗДІА (на сьогодні – ІННІ ім. Ю. Потебні).

Із перших днів перебування у виші Ірина переконалася, що зробила правильний вибір, і з завзяттям взялася до навчання. Вона постійно удосконалювала теоретичні та практичні навички, жваво цікавилась технічними дисциплінами. Чималу увагу студентка приділяла вивченню англійської мови, і тепер вона вільно володіє нею. Ірина не обмежувалася лише навчальними дисциплінами. Постійне прагнення до знань штовхало її відвідувати численні факультативні заняття. Звичайно, студентка не зупинилася на бакалаврській освіті й продовжила вдосконалюватись у магістратурі за освітньою програмою «Мікроелектронні інформаційні системи».

«Цілеспрямованість та наполегливість, активна участь у науковій діяльності університету сформували її як фахівця», – говорить про випускницю професорка кафедри Зоя Ніконова. Ірина постійно брала участь у всеукраїнських і міжнародних конференціях, де випробовувала результати своїх досліджень. Підсумком її наполегливої навчальної та наукової роботи стало отримання диплому з відзнакою, якому передував захист у 2019 році кваліфікаційної роботи «Дослідження та розробка універсальної системи живлення».

Випускниця тоді представила розроблений і створений нею діючий макет системи живлення на сонячних модулях. Він – дуже актуальний у наш час, адже зараз усе важливішим стає використання нетрадиційних джерел енергії. Установка Ірини Григор’євої дозволяє стабільно, впродовж семи годин, заряджати телефони, ноутбуки, касові апарати та інші прилади. Впровадження у виробництво таких систем надасть можливість зменшити навантаження на електромережі й заощадити електроенергію споживачам.

«На захисті був присутнім представник ТОВ "Конструкторське Бюро Колосова", – розповідає Зоя Ніконова. – Він і запросив Ірину Григор’єву та ще одну магістрантку Анастасію Кузько до себе на роботу. І це був лише перший крок. На сьогодні в товаристві працює вже чимало наших студентів і випускників. Цього року працевлаштувався Костянтин Тимофієв, і дуже приємно, що Ірина сприяла цьому».

Як інженер-конструктор «Бюро Колосова» Ірина Григор’єва продовжує розвиватися та вдосконалювати свої професійні якості. Вона виконує складні задачі, серед яких: 3D-моделювання електричних приладів; проєктування друкованих плат; розробка програмного забезпечення для верстатів із ЧПУ. Випускниця постійно підтримує зв’язок із кафедрою, запрошує на практику студентів і допомагає їм із працевлаштуванням.

«Ми пишаємося нашими випускниками, – завершила свою розповідь Зоя Ніконова. – І бажаємо їм нових перемог і звершень».

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

 

Сьогодні архів проєкту – це вже понад 300 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини