Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти з СПП прозвітували про успішну практику

Студенти з СПП прозвітували про успішну практику

Студенти з СПП прозвітували про успішну практику
21.09.2023 10:16 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології освітній процес педагогічна практика звітна конференція

Двадцятого вересня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) підбили підсумки навчальної практики студентів 2 курсу освітньої програми «Початкова освіта». Традиційно, на початку вересня, студенти 2 курсу проходять практику «Перші дні дитини школи».

 

Уже другий рік поспіль в дистанційному форматі здобувачів гостинно приймає Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15. Керівниками від бази практики були досвідчені вчительки Олена Огер, Яна Шварова та Галина Вороніна, які надали можливість молоді спостерігати організацію освітнього процесу під час адаптації першокласників. Студенти включались в освітній процес та проводили фізхвилинки, пальчикову гімнастику та ранкові зустрічі. Незважаючи на дистанційний формат, практиканти використовували активні форми та методи роботи з першокласниками.

Під час звітної конференції здобувачі освіти поділилися своїми враженнями від першої практики. Кожна мікрогрупа підготувала презентацію, фото- та відеозвіт щодо результатів своєї діяльності в закладі освіти. Вони розповіли про особливості адаптаційного періоду першокласників: проблеми, ознаки адаптації чи дезадаптації та запропонували умови успішної адаптації першокласників до школи.

Керівники практики від кафедри дошкільної та початкової освіти – доцентки Юлія Зубцова й Олена Андрющенко – позитивно оцінили діяльність студентів: як на базах практики, так і в творчій підготовці до звітної конференції. Керівники практики від закладу освіти висловили щиру подяку за співпрацю із Запорізьким національним університетом.

 

Інформацію надано факультетом соціальної педагогіки та психології

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини