Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Як під час війни зробити дошкільну освіту неперервною, міркували фахівці з СПП

Як під час війни зробити дошкільну освіту неперервною, міркували фахівці з СПП

Як під час війни зробити дошкільну освіту неперервною, міркували фахівці з СПП
21.09.2023 15:46 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології онлайн-семінар підвищення кваліфікації

Дев’ятнадцятого вересня представники кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в дистанційному форматі на платформі ZOOM взяли участь у обласному семінарі «Забезпечення неперервності дошкільної освіти в умовах воєнного стану: умови й можливості її реалізації»

 

Кафедра дошкільної освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти гостинно прийняла у форматі онлайн в умовах воєнного стану 358 керівників і педагогів закладів дошкільної освіти Запорізької області, консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників, зокрема, науково-педагогічних працівників кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ.

Завідувачка кафедри, професорка Лариса Сущенко, доцентки кафедри: Алла Курінна, Сніжана Сиваш, Ганна Чорна, Ганна Скірко, Тетяна Турбар, Олена Самсонова та здобувачі вищої освіти першого бакалаврського рівня денної форми навчання за спеціальністю 012 «Дошкільна освіта» разом із фахівцями-практиками занурилися в актуальні проблеми сучасного дошкілля України та Запорізького краю.

Під час заходу розглянули такі питання: законодавча база з організації освітнього процесу в ЗДО в умовах воєнного стану; умови забезпечення неперервності дошкільної освіти в умовах воєнного стану; методичні рекомендації викладачів кафедри дошкільної освіти Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, надруковані у колективній монографії інституту «Основні орієнтири розвитку системи освіти Запорізької області в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа» в умовах очної, дистанційної та змішаної освіти у 2023/2024 навчальному році».

Зустріч інноваційних педагогів-однодумців, яку модерували завідувачка кафедри дошкільної освіти ЗОІППО Ольга Байєр та доцентка цієї кафедри Людмила Шульга, супроводжувалася великою кількістю привітань і побажань науково-педагогічній спільноті продуктивної роботи без тривог, а також миру, спокою та найшвидшої перемоги. Після завершення дуже важливого семінару на початку навчального року для фахівців дошкільної освіти пролунало привітання української дитячої письменниці Любові Яковенко. В минулому вихователька, керівниця закладу дошкільної освіти, зараз вона не тільки пише твори для дітей і методичні посібники для дорослих, а й щороку знайомить сучасних освітян із новинками видавництва «Ранок» як фахівчиня зі зав’язків із громадськістю цього видавництва. На семінарі вона представила хрестоматію для дітей дошкільного віку «Моя країна – Україна» до парціальної програми з аналогічною назвою під авторством Наталії Гавриш, Ольги Косенчук і Тамари Піроженко; навчально-методичні посібники; «Парціальні програми. Реалізація змісту Державного стандарту дошкільної освіти»; «Комплексні освітні програми. Реалізація змісту Державного стандарту дошкільної освіти». Крім того, Любов Василівна нагадала про Всеукраїнський онлайн-марафон «Реалізація змісту державного стандарту у парціальних програмах», який організований за підтримки Міністерства освіти та науки України, Державної установи «Український інститут розвитку освіти» та видавництва «Ранок». А завершила свою презентацію письменниця «Молитвою за Україну»

Проведений захід надав його організаторам та  учасникам можливість не тільки висловити свої думки та пропозиції, а і надію на подальшу співпрацю.

 

Інформацію надано факультетом соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини