Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Судовий експерт провів майстер-клас для магістрантів освітньої програми «Промислове і цивільне будівництво»

Судовий експерт провів майстер-клас для магістрантів освітньої програми «Промислове і цивільне будівництво»

Судовий експерт провів майстер-клас для магістрантів освітньої програми «Промислове і цивільне будівництво»
21.09.2023 19:47 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут кафедра промислового цивільного будівництва Міністерстві юстиції України освітній процес майстер-клас

Нещодавно магістранти Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), які навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньою програмою «Промислове і цивільне будівництво», стали учасниками дуже цікавої та пізнавальної для них як для майбутніх фахівців лекції і майстер-класу від практика, судового експерта будівництва, землеустрою та енергоємких виробничих підприємств у Міністерстві юстиції України Владислава Пастухова.

 

Темою обговорення були методи виконання будівельних робіт в умовах модернізації промислових і житлових будівель. Заняття відбулося під час вивчення дисципліни «Модернізація, реконструкція та ремонтно-відновлювальні роботи в будівництві».

Владислав Пастухов зазначив, що, обравши для подальшої освіти магістратуру освітньої програми «Промислове і цивільне будівництво», здобувачі зробили правильний вибір, адже сьогодні потреба в таких фахівцях неспинно зростає. Під час основної частини майстер-класу розповів про особливості роботи експерта; яким чином відбувається обстеження будівель та яка документація має увійти до звіту.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини