Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму завітали на відкриття протезного центру «Сміливий крок»

Викладачі та студенти факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму завітали на відкриття протезного центру «Сміливий крок»

Викладачі та студенти факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму завітали на відкриття протезного центру «Сміливий крок»
25.09.2023 13:41 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я а туризму освітній процес екскурсія центр протезування Сміливий крок

Двадцять другого вересня науково-педагогічному колективу кафедри фізичної терапії та ерготерапії факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) разом із магістрантами 1 та 2 років навчання випала честь завітати на відкриття протезного центру «Сміливий крок» (м. Запоріжжя).

 

Викладачі відзначили, що це – не тільки сміливий, але й дуже потрібний в умовах сьогодення крок: відкриття у прифронтовому місті сучасного протезного центру. Представники ЗНУ подякували адміністрації «Клініки Святого Миколая» за офіційне запрошення на цей захід. Також вони висловили слова щирої подяки протезисту центру «Сміливий крок» Олексію Яценку за виділений викладачам і студентам час, надану цікаву та потрібну інформацію щодо різновидів протезів та розкриття процесу виготовлення куксоприймачів.

Олексій Яценко акцентував увагу на важливості підготовки до протезування та на післяопераційному догляді за ушкодженою ділянкою тіла. Присутні розглянули відмінності силіконових лайнерів і панчіх. А найголовніше, у представників ЗНУ була унікальна можливість не тільки почути, але й побачити процес виготовлення куксоприймача на власні очі.

Викладачі та студенти ЗНУ привітали колектив центру з відкриттям, побажали надалі розвиватися в напрямку протезування та подякували від імені всіх мешканців Запоріжжя за чудову можливість протезуватися тим, хто цього потребує в рідному місті.

 

Інформацію надано кафедрою фізичної терапії та ерготерапії

факультету фізичного виховання. здоров’я та туризму ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини