Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентська рада ІННІ ім. Ю.М. Потебні зустрілась із першокурсниками

Студентська рада ІННІ ім. Ю.М. Потебні зустрілась із першокурсниками

Студентська рада ІННІ ім. Ю.М. Потебні зустрілась із першокурсниками
25.09.2023 15:03 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні студентська рада ІННІ

Допомогти першокурсникам якнайшвидше адаптуватися до нового для них життя взялися представники студентської ради Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

22 вересня в укритті ІННІ активісти провели зустріч-знайомство, де кожен представник студентської ради розповідав, чим займається його сектор і з якими питаннями та проблемами можна до них звертатися. Свій погляд на те, що таке бути студентом, озвучив новачкам заступник голови студентської ради Іван Шурліков: «Студент - це дуже активна та сильна особистість у суспільстві, яка може впливати на чимало речей». Він порадив набиратися досвіду в спілкуванні, вчитися вирішувати проблеми, розширювати свій кругозір. «Знайдіть однодумців, людей, що на одній хвилі з вами. Можете створити свій захід, проєкт або музичний гурт».

Голова студентської ради ІННІ Катерина Батюк поділилася власним досвідом і розповіла, чим займається студентська рада. «Студентська рада - це важка праця, яку ми поєднуємо з навчанням задля студентів. Ми погоджуємо з директором питання стосовно освітнього процесу; забезпечуємо інформування студентів стосовно їхніх прав та інтересів; співпрацюємо зі старостами академічних груп».

Про те, чим займається освітній сектор, розповіла Марина Пахота, Данило Важненко - про роботу інформаційного сектору, а Олександр Кузін – про те, як відбувається позанавчальне студентське життя.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини