Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету Катерина Сердюк

Проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету Катерина Сердюк

Проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету Катерина Сердюк
25.09.2023 16:15 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіху випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його межах пропонуємо вашій увазі розповідь про навчання у виші та професійне становлення випускниці юридичного факультету 2000 року, спеціальність «правознавство», кваліфікація «юрист» Катерини Сердюк. Наразі вона обіймає посаду керівника юридичного відділу групи компаній «Klion group», адвоката.

 

Ось що говорить Катерина Сердюк:

- Ще під час навчання я вибрала як майбутню спеціалізацію господарське право. Студентські роки згадую, звісно, з усмішкою, вважаю, що так і має бути. Нам пощастило з викладачами: були серед них і практики, й амбітні науковці, та, найголовніше, що не було жорсткої спеціалізації. Нас навчали всім галузям права повноцінно, що дало можливість не помилитися з майбутньою спеціалізацією та перевірити свій вибір на практиці. «Aquila non captat muscas» («Орел не ловить мух») – ця крилата фраза латиною просто викарбувалась в моїй пам’яті ще з першого курсу. Дуже важливо знайти ту галузь діяльності, яка приносить задоволення саме тобі. Розпочинала трудову діяльність я з органів місцевого самоврядування, завдяки чому пізнала «ази» договірної роботи, діловодства, документообороту та злагодженої роботи багатьох підрозділів, що дуже допомогло мені в майбутньому. Далі було кілька підприємств торгової, виробничої та автотранспортної направленості.

У компанію «Klion group» я прийшла в 2007 році й була на той момент єдиним її юристом, але компанія мала великий потенціал і дуже швидко розвивалась, і я разом з нею. Станом на 2023 рік штат компанії зріс більше ніж в 30 разів, відкриті філіали по всій території Україні та представництва закордоном, відкрито декілька нових напрямків господарської діяльності. Компанія співпрацює з контрагентами більш ніж із 40 країн світу. А я відповідаю за юридичний супровід всієї господарської діяльності. Та щоб відповідати динамічним вимогам компанії, яка постійно розвивається, доводиться й самій постійно розширювати галузі пізнання законодавства (і не лише українського), і наша законодавча гілка влади не дає нам нудьгувати. Я як керівник ціную в юристах такі риси характеру, як уважність, гарна пам'ять, аналітичні здібності, висока концентрація уваги, бажання пізнавати нове та, звісно, творчий підхід.

Я досягла всього, про що мріяла під час навчання, та моє навчання не завершилось в 2000 році: я досі вчусь – і в цьому запорука успіху. Порада випускникам: не бійтеся робити щось нове, але перед тим з’ясуйте, що з цього приводу говорить законодавство України).

Все буде Україна.

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

 

Сьогодні архів проєкту – це вже понад 300 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини