Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті активно співпрацюють зі стейкхолдерами

На біологічному факультеті активно співпрацюють зі стейкхолдерами

На біологічному факультеті активно співпрацюють зі стейкхолдерами
26.09.2023 09:32 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет освітній процес зустріч стейкхолдери практика працевлаштування

Гарантка освітньої програми 101 «Екологія та охорона навколишнього середовища», доцентка біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Воронова зустрілася з начальником Державної екологічної інспекції Південного округу Олегом Бігданом щодо обговорення подальшої співпраці між закладом вищої освіти та цією державною установою.

 

На зустрічі були присутні доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Валерій Горбань і випускники освітньої програми Олександр Деревинський та Олег Чухрій. На сьогодні ці випускники успішно працюють в інспекції на керівних посадах.

Під час обговорення присутні запланували на наступному тижні зустріч із магістрами ОПП «Екологія та охорона навколишнього середовища» та презентацію здобувачам освіти обовʼязків громадського інспектора. Також присутні обговорили актуальні напрямки роботи на виробничій практиці в лабораторії та можливості подальшого працевлаштування випускників ОПП.

 

Інформацію надано біологічним факультетом ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини