Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів ЕПФК навчали основам мінної безпеки

Студентів ЕПФК навчали основам мінної безпеки

Студентів ЕПФК навчали основам мінної безпеки
26.09.2023 11:56 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж тренінг безпека життєдіяльності

Студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відвідали військово-патріотичний тренінг «Мінна небезпека» від Запорізької обласної студентської ради ЗОДА, Обласного центру патріотичного виховання молоді за підтримки Данської Ради у справах біженців.

 

Інструкторка з інформування про мінну небезпеку Данської Ради у справах біженців Катерина Бобокало розповіла учасникам тренінгу, що таке міна, які бувають її різновиди та які міни більш розповсюджені в Україні. Також вона схарактеризувала локації, на яких можна зустріти міни, та методи приховування вибухонебезпечних предметів. Слухачі активно долучились до обговорення замінованих місць і територій. Навели й приклади небезпечних територій: занедбані ліси, зруйновані будинки, покинуті військові укріплення та необроблені поля. Завдяки тренінгу, поглибили знання про види розтяжок, їхнє застосування та залишки боєприпасів на деокупованих територіях. Присутнім продемонстрували відео з навчального полігону, на якому зображено дію підірваної міни та результати вибуху.

Також учасникам розповіли, що робити, якщо помітили міну:

1. Заспокоїтись та не панікувати;

2. У жодному разі не чіпати та не підходити до боєприпасу. Поряд можуть бути й інші вибухонебезпечні предмети;

3. Обовʼязково зателефонувати в 101.

Наприкінці заходу відзначили, що зараз, як ніколи, важливо поглиблювати свої знання з теми мінної небезпеки заради своєї безпеки та впевнених дій у надзвичайних ситуаціях. Тож студенти коледжу оцінили свою участь у заході як дуже корисну.

 

За матеріалами сайту Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини