Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нова книжка запорізької письменниці-фантастки зацікавила філфак

Нова книжка запорізької письменниці-фантастки зацікавила філфак

Нова книжка запорізької письменниці-фантастки зацікавила філфак
26.09.2023 13:23 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет Національна спілка письменників України презентація книги

Запорізьке відділення Національної спілки письменників України під керівництвом його голови, завідувачки кафедри українознавства філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), доцентки Ольги Стадніченко, постійно організовує культурні заходи. Днями в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація книги запорізької письменниці-фантастки Олени Красносельської «Солпік».

 

Модераторка заходу, запорізька письменниця, випускниця філологічного факультету ЗНУ Ганна Лупинос відзначила: особливість твору полягає в тому, що там скрізь присутнє рідне для авторки Запоріжжя та його мешканці. Олена Красносельська зізналася, що цей твір писала все життя. Задум виник дуже давно, ще тоді коли загинув її батько в авіакатастрофі, а вона ще була маленькою дівчинкою. Саме відтоді і пішло її захоплення фантастикою, прагнення повернути й відтворити мить і зазирнути в минуле. Вона говорить, що нею керувала велика любов до людей, до свого міста, а образи й сюжет вона списувала з колег зі своєї фірми, де вона працює. Варто відзначити, що творчий доробок письменниці складає кілька романів і повістей, дія багатьох із них, зокрема «Цифрових дощів часу» та «Теорії дикого поля» (в співавторстві з Ганною Лупинос), відбувається в Запоріжжі.

Як відзначила викладачка ЗНУ Ольга Стадніченко, «презентація пройшла у поетично піднесеній атмосфері. Читацька аудиторія щиро і з зацікавленням зустріла новий твір письменниці і побажала їй нових творчих злетів».

 

За фейсбуком голови Запорізького відділення НСПУ,

завідувачки кафедри українознавства ЗНУ Ольги Стадніченко

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини