Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті презентували учнівству профорієнтаційні проєкти

На юридичному факультеті презентували учнівству профорієнтаційні проєкти

На юридичному факультеті презентували учнівству профорієнтаційні проєкти
27.09.2023 13:24 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування онлайн-зустріч співпраця заклади загальної середньої освіти

Представники юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) привітали учнів 10-11 класів Запорізького академічного ліцею «Перспектива», які навчаються на правничому профілі, з початком навчального року та запросили до співпраці з факультетом протягом цього (11 класи) і наступних (10 класи) років.

 

Викладачі розповіли про активне студентське життя здобувачів вищої освіти факультету. Йшлося про заплановані цього навчального року заходи, в яких школярі зможуть узяти участь разом із викладачами та студентами факультету. Зокрема, анонсували проведення бінарних (із ліцеєм) навчальних занять із права, тематичних зустрічей, а також у форматі «запитання-відповідь». Учнів ліцею запросили відвідати лабораторії, серед яких і навчальну лабораторію криміналістики. Крім того, згадали й про змогу стати учасниками осінньої, зимової та весняної шкіл на базі факультету, разом із факультетом відсвяткувати День його народження, День юриста та інші свята, пов’язані з юридичним фахом, щотижня відвідувати Дні правничої кар’єри та інші заходи.

 

Інформацію надано юридичним факультетом ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 


Схожі новини