Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету Микита Юлпатов

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету Микита Юлпатов

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету Микита Юлпатов
29.09.2023 06:40 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіху випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває успішне втілення в життя профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з випускником 2023 року другого (магістерського) рівня спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці», регіональним менеджером із роботи з точками негайного споживання Микитою Юлпатовим.

- Чому свого часу ви обрали ЗНУ?
- Коли я був абітурієнтом, переді мною постав складний вибір, ким я хочу бути й куди далі йти? Але завдяки моїм батькам і правильній рекламній кампанії ЗНУ, я обрав саме цей заклад вищої освіти. Обирати довелося між юридичним та економічним факультетом, але я все ж таки обрав економічний – і досі пишаюся цим вибором.
- Як було навчатися на економічному факультеті ЗНУ?

- Перші роки навчання мені здавались важкими, через те, що навчання відбувалося зовсім інакше – не так, як у школі, але потрібно було дорослішати. Завдяки нашому вишу, я зміг поїхати на навчання в Італію за обміном, де я отримав необхідний досвід дорослого та самостійного життя. Цей обмін дуже сильно змінив моє мислення та життєві пріоритети, тому після повернення додому, мені стало набагато легше засвоювати нові знання та навчатися для свого задоволення.
- Як ви потрапили до компанії «Red Bull»?
- Коли я навчався на третьому курсі, до нашого університету завітав представник міжнародної компанії «Red Bull», який був зацікавлений в нових кадрах. Звісно, я вирішив не втрачати цю можливість і спробувати стати студентським «Бренд амбассадором» компанії. І в мене вийшло. Саме з цього почався шлях не тільки як студента, але і як співробітника великої міжнародної компанії.
- Що вам дало навчання на ОП «Управління персоналом та економіка праці»?
- Навчання на кафедрі управління персоналом та маркетингу давало мені необхідні знання, які я успішно використовував на роботі, завдяки чому досягав успіхів і ставав найкращим студентським амбассадором в країні.
- Як ви отримали посаду регіонального менеджера із роботи з точками негайного споживання?
- Після майже двох років моєї робити в «Red Bull» зʼявилась нова вакансія – регіонального менеджера із роботи з точками негайного споживання. На це місце шукали людину, яка має досвід роботи в міжнародних компаніях, знайома з каналом продажів ХоРеКа та вміє правильно керувати людьми задля підвищення ефективності праці та стимулювання продажів продукту компанії. Можна сказати, що мені дуже пощастило, тому що досвід роботи вже був; завдяки студентській раді економічного та моїй активній участі в студентських заходах, я вже був знайомим із каналом ХоРеКа, бо кілька років ми організовували для студентів вечірки в нічних клубах; а керувати персоналом мене навчили на кафедрі. Так і трапилось, що я обіймаю цю посаду та керую найбільшим регіоном країни.
- Що ви б побажали студентам, які навчаються на економічному факультеті ЗНУ?
- Звертаюся до майбутніх абітурієнтів і студентів: «Не соромно не вміти, соромно не намагатися спробувати».

Терент'єва Наталія,
заступниця декана з виховної роботи економічного факультету, кандидатка наук, доцентка

Ірина Дашко,

професорка кафедри управління персоналом і маркетингу, докторка наук

Фото з архіву Микити Юлпатова.


Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:
znu.pressa@gmail.com
Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8
 Сьогодні архів проєкту – це вже понад 300 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!
Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини