Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету історії та міжнародних відносин зустрілися з пологівськими ліцеїстами

Викладачі факультету історії та міжнародних відносин зустрілися з пологівськими ліцеїстами

Викладачі факультету історії та міжнародних відносин зустрілися з пологівськими ліцеїстами
02.10.2023 12:05 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет історії міжнародних відносин відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч загальноосвітні заклади середньої освіти співпраця

Двадцять дев’ятого вересня відбулося знайомство одинадцятикласників Пологівського ліцею «Основа» з факультетом історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Представники факультету – заступниця декана з профорієнтаційної роботи, доцентка Ірина Савченко та в.о. завідувача кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Станіслав Черкасов – познайомили старшокласників з освітніми можливостями факультету. Учням розповіли про освітні програми: «Історія» (спеціальності 032 «Історія та археологія», «Середня освіта (Історія)» спеціальності 014 «Середня освіта») та «Міжнародні відносини» (спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії») факультету історії та міжнародних відносин. Дізналися старшокласники й про можливості академічної мобільності, наукове життя та інші студентські активності.

Викладачі ЗНУ подякували за запрошення та організацію зустрічі заступниці ліцею з навчально-виховної роботи, вчительці зарубіжної літератури Юлії Тоцькій і вчительці історії Софії Тоцькій. Представники факультету історії та міжнародних відносин запевнили, що раді зустрічі та сподіваються на подальшу співпрацю.

 

Інформацію надав факультет історії та міжнародних відносин ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини