Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Здобувачі ОПП «Середня освіта (природничі науки)» переймають досвід учителів-практиків

Здобувачі ОПП «Середня освіта (природничі науки)» переймають досвід учителів-практиків

Здобувачі ОПП «Середня освіта (природничі науки)» переймають досвід учителів-практиків
03.10.2023 09:20 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет математичний факультет магістратура освітній процес зустріч випускники формування практичних навичок

Для студентів-магістрантів першого року навчання математичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) цього навчального року заняття розпочалися з вивчення таких важливих курсів, як «Методика навчання природничих наук» і «Курс фізики в профільній школі», викладання яких забезпечує гарантка ОПП «Середня освіта (природничі науки)», професорка кафедри загальної та прикладної фізики Вікторія Меняйло.

 

Минулого тижня, під час вивчення теми «Нормативно-методичне  забезпечення організації роботи вчителя фізики», Вікторія Іванівна запросила на заняття викладача фізики Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ Поліну Білоус. Свого часу гостя закінчила цей коледж, а потім вступила до Запорізького національного університету, де отримала вищу освіту за спеціальністю «Середня освіта (фізика)».

Під час зустрічі з магістрантами викладачка коледжу ознайомила їх з основними документами, якими керується вчитель під час організації освітнього процесу в закладі освіти. Зокрема, вона представила освітню програму закладу, поділилась досвідом розробки робочого календарно-тематичного плану дисципліни та планів-конспектів занять. Також Поліна розповіла про свої перші кроки у професійній кар’єрі та труднощі, з якими зіштовхнулась під час викладання курсу фізики студентам коледжу.

Вікторія Меняйло звернула увагу здобувачів на відмінності організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти та закладах фахової передвищої освіти, а також подякувала Поліні Білоус за участь у занятті. Здобувачам запропонували попрацювати в групах, використовуючи інтерактивну дошку Padlet, і відповісти на низку запитань із теми, а також розробити власний календарно-тематичний план на перший семестр із дисципліни «Фізика» для 10 класу в табличному редакторі EXEL за шаблоном, наданим викладачем.

Такі практичні заняття та зустрічі з учителями-практиками дуже корисні для магістрантів, оскільки вже за місяць розпочнеться їхня педагогічна практика в закладах загальної середньої освіти, до якої вони мають бути максимально підготовлені.

Вікторія Меняйло, гарантка ОПП «Середня освіта (природничі науки)», докторка наук, професорка

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини