Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Чому варто вступати на факультет журналістики ЗНУ: розповіли випускникам Січового колегіуму

Чому варто вступати на факультет журналістики ЗНУ: розповіли випускникам Січового колегіуму

Чому варто вступати на факультет журналістики ЗНУ: розповіли випускникам Січового колегіуму
20.10.2023 08:20 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч вступ-2024 загальноосвітні заклади середньої освіти

Напередодні Дня рекламіста доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Анна Баранецька провела зустріч із учнями трьох 11 класів Запорізької спеціалізованої школи-інтернат I-III ступенів «Січовий колегіум».

Під час знайомства з факультетом журналістики говорили про важливу роль реклами в сучасному інформаційному суспільстві, адже в кризових умовах реклама стала не лише одним із потужних інструментів передачі інформації аудиторії, а й механізмом національної ідентифікації. Також акцентували увагу на актуальності зв’язків із громадськістю, які забезпечують налагодження контакту між різними інституціями та групам інтересів, зокрема обговорювали важливість правильно організованих комунікацій із населенням країни ЗСУ. Порушували питання роботи з інформацією та достовірності джерел її збору, про цікавіть і вагомість журналістської професії.

Учні дізналися про три освітні програми факультету журналістики – «журналістика», «реклама та зв’язки із громадськістю», «редакторсько-видавнича діяльність та медіамоделювання». Говорили про особливості навчання на факультеті журналістики, бази практик для студентів, перспективи успішної кар’єри, проєкти здобувачів, досягнення випускників. 

Наприкінці заходу Анна Баранецька запросила всіх охочих доєднатися до сторінок факультету в соціальних мережах, щоб стежити за всіма подіями студентського життя, а також долучатися до низки заходів присвячених Дню рекламіста, який відзначають 23 жовтня.

Факультет журналістики висловив щиру подяку заступниці директора з виховної роботи Січового колегіуму Віті Михайловій за сприяння в проведенні зустрічі та класним керівницям одинадцятих класів Інні Моргун, Ользі Салякіній та Оксані Петрюк за її організацію.

 

Сторінки факультету в соцмережах

https://www.facebook.com/zhurfak.znu

https://t.me/fjznu

https://instagram.com/znu_zhurfak?igshid=1fakcl2qwhht2

 

Матеріал надав факультет журналістики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини