Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Шлях від початківця до новатора»: в ЗНУ відбулася зустріч-лекція з Максимом Гвоздецьким

«Шлях від початківця до новатора»: в ЗНУ відбулася зустріч-лекція з Максимом Гвоздецьким

«Шлях від початківця до новатора»: в ЗНУ відбулася зустріч-лекція з Максимом Гвоздецьким
26.10.2023 11:49 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет фізичний факультет кафедра загальної прикладної математики

25 жовтня у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась зустріч-лекція з випускником фізичного факультету вишу, вчителем-новатором Максимом Гвоздецьким.

 

Проректор із науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура зазначив: «Ми вже третій рік поспіль на нашому сайті розповідаємо про наших випускників, які успішно закінчили виш і реалізували себе у професії. Хочу зазначити, що ця зустріч є одним із прикладів успішної реалізації. Сьогодні ми послухаємо пана Максима, який успішно закінчив навчання в Запорізькому національному університеті на одному зі складних факультетів – фізичному. Але йому вдалося пройти шлях від випускника до вчителя-новатора».

До зустрічі доєднався завідувач кафедри загальної та прикладної математики математичного факультету Андрій Андреєв, який побажав лектору подальших успіхів, нових перемог, а майбутнім учителям вибудувати свою авторську педагогічну технологію, яка також була б ефективною. Вчитель-новатор поділився своїм досвідом. Він намагається давати дітям завдання, для виконання якого діти об’єднуються в групи, обирають тему та створюють відео. Дав поради майбутнім учителям і відповів на запитання аудиторії про те, де шукати натхнення для уроків та як мотивувати школярів навчатися.

Максим Гвоздецький у 2015 році закінчив фізичний факультет Запорізького національного університету та наразі працює вчителем фізики у Запорізькій гімназії №11. 7 жовтня отримав національну премію Global Teacher Prize Ukraine 2023 у номінації «Вчитель-новатор року».

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.828227292638641

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини