Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ювілярка, експертка Нацагенства Оксана Небеснюк відкриває для молоді шлях в успішне майбутнє

Ювілярка, експертка Нацагенства Оксана Небеснюк відкриває для молоді шлях в успішне майбутнє

Ювілярка, експертка Нацагенства Оксана Небеснюк відкриває для молоді шлях в успішне майбутнє
08.11.2023 10:07 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні кафедра електроніки інформаційних систем та програмного забезпечення ювілей поздоровлення

Колектив Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні привітав із ювілеєм доцентку кафедри електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення Оксану Небеснюк.

 

Закінчивши в 1995 році Запорізьку державну інженерну академію відразу за двома спеціальностями: «Компоненти та матеріали електронної техніки» та «Маркетолог-менеджер в електроніці», вона обрала для себе наукове та викладацьке поприще.

У 2003 році ювілярка захистила в Херсонському державному технічному університеті кандидатську дисертацію за темою «Конструкції та технологія електронних логічних пристроїв на основі НВЧ-мікроелементів із контурним гістерезисом» і вже наступного року отримала вчене звання доцентки кафедри фізичної та біомедичної електроніки ЗДІА. Постійно працюючи над вдосконаленням своєї професійної майстерності, Оксана Небеснюк стажувалася не лише в закладах вищої освіти та підприємствах України, а й за кордоном. Зокрема, вона проходила міжнародне підвищення кваліфікації у м. Люблін (Республіка Польща).

Різнобічна особистість, вона реалізовувала себе не лише як викладачка та науковиця, а й як адміністраторка. Оксана Небеснюк була членкинею Ради молодих вчених, головою профбюро факультету електроніки та електронних технологій, активісткою ради жінок ЗДІА. Вона обіймала посади заступниці завідувача кафедри фізичної та біомедичної електроніки, декана факультету автоматизованих систем управління виробництвом, вченого секретаря факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій, секретаря науково-методичної ради ІННІ ім. Ю. Потебні. На сьогодні Оксана Небеснюк – експертка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти й доцентка кафедри електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення ІННІ ім. Ю. Потебні.

Ювілярка – авторка понад 200 наукових праць, серед яких 4 монографії, та має 2 патенти на корисну модель. Коло її наукових інтересів охоплює пристрої мікро- та наноелектроніки, мікроелектронні інформаційні системи, фотовольтаїку. Вона є відповідальною виконавицею держбюджетної теми: «Електронні прилади та пристрої для промисловості, фотовольтаїки, енергозберігаючих та екологічних технологій».

За високий професіоналізм, значні досягнення в навчальній та науковій діяльності Оксана Небеснюк отримувала стипендію Кабінету Міністрів України, була нагороджена грамотами обласної державної адміністрації, міського голови та ректора. Колеги та студенти привітали шановну іменинницю з ювілеєм і побажали їй успішної реалізації всіх задумів і втілення в життя мрій.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини