Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Партнерська робота факультету журналістики з директорами шкіл міста Запоріжжя

Партнерська робота факультету журналістики з директорами шкіл міста Запоріжжя

Партнерська робота факультету журналістики з директорами шкіл міста Запоріжжя
08.11.2023 11:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування загальноосвітні заклади середньої освіти співпраця предметні олімпіади

Нещодавно з профорієнтаційною метою представники факультету журналістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відвідали навчальні заклади.

 

Заступниця декана з профорієнтаційної роботи, доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Тетяна Іванець зустрілася з директоркою Запорізької гімназії № 93 Запорізької міської ради Оксаною Гаркушею та директором Запорізької гімназії № 59 Запорізької міської ради Андрієм Чумаченком. Заступниця декана з наукової роботи Вікторія Ковпак зустрілася з директором Запорізької гімназії № 58 Запорізької міської ради Віктором Шапкою. Доцент кафедри журналістики Павло Мірошниченко зустрівся з директоркою Запорізької гімназії № 97 Запорізької міської ради Юлією Белименко. Доцентка кафедри видавничої справи та медіамоделювання Наталія Романюк зустрілася з директоркою Запорізької гімназії № 84 Запорізької міської ради Світланою Дорошенко.

Під час зустрічі з адміністрацією загальнооосвітніх закладів середньої освіти викладачі ЗНУ розповідали про можливості участі представників навчальних закладів у трьох важливих проєктах, які надає Запорізький національний університет.

Представники закладів середньої освіти отримали важливу інформацію та корисні посилання на віртуальну й безкоштовну навчально-консультаційну платформу «Вступник-2024». Мета платформи – надати всебічну допомогу випускнику на шляху до вищої освіти (вступу до закладу вищої освіти України).

Зареєструватися на ній можна за лінком: https://docs.google.com/forms/d/1W-ZD1iZ90UAbTXcg-iSjMm8fE17xATILqSNf-V4MvGk/edit

Їм надали всю необхідну інформацію про навчальний заклад й залучили до підготовки іміджевого видання «Consūmor aliis inserviendo: незламні освітяни Запорізького краю». Для налагодження співпраці з підготовки книжки, від закладу освіти відповідальна особа має написати свої дані для обговорення алгоритму подальшої роботи на пошту відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування sp.ok@np.znu.edu.ua

Під час -устрічей йшлося про міжнародну грантову та проєктну діяльність, зокрема про можливості для закладів загальної середньої освіти. Для підвищення кваліфікації з міжнародної грантової та проєктної діяльності навчальний заклад має зареєструватися за покликанням:

https://docs.google.com/forms/d/1IZhqqapoG1CjeCrOrTHmAwRlF5Q8sq_OObUK-Bw5g1I/edit?ts=6527ab55

Також викладачі факультету журналістики запросили учнів 10-11 класів до участі в предметних олімпіадах ЗНУ. Реєстрація – за лінком: https://docs.google.com/forms/d/15hZr4-Du4oMbzgaY1xXWAAwdcMb28A4qjwjtC5A0tvs/edit

Крім того, вони подякували адміністрації шкіл за теплий прийом і висловили сподівання на плідну співпрацю та нові спільні звершення.

Заступниця директора з виховної роботи Запорізької гімназії № 84 Запорізької міської ради Ніна Лізвінська прокоментувала профорієнтаційну зустріч: «Педагоги нашої надзвичайно вдячні колективу факультету журналістики Запорізького національного університету за плідну співпрацю. Ми високо цінуємо спільну роботу та плануємо активно долучатися до подальшої діяльності. Наш заклад освіти вже зареєстровано на проєкти Іміджеве видання Незламні освітяни Запорізького краю та Міжнародна грантова та проєктна діяльність: можливості для закладів загальної середньої освіти. Ми бажаємо вам творчих успіхів, креативних активностей та сподіваємося на подальший взаємовигідний розвиток наших відносин».

 

Факультет журналістики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини