Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Старшокласники загальноосвітньої школи № 15 дізналися про переваги навчання на факультеті журналістики

Старшокласники загальноосвітньої школи № 15 дізналися про переваги навчання на факультеті журналістики

Старшокласники загальноосвітньої школи № 15 дізналися про переваги навчання на факультеті журналістики
13.11.2023 15:55 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця загальноосвітні заклади середньої освіти вступ-2024

Про Віртуальну навчально-консультаційну платформу, олімпіади та навчання на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) говорили з випускниками 11-х класів загальноосвітньої школи № 15. 13 листопада відбулася профорієнтаційна зустріч одинадцятикласників із доценткою кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Анною Баранецькою.

 

Викладачка познайомила школярів з особливостями навчання на факультеті журналістика, розповіла про його філософію синтезу між аудиторним навчанням та здобуттям практичного досвіду у різних фахових структурах медіапростору. Говорили про знання та вміння, які здобувають студенти під час навчання за трьома освітніми програмами – «Журналістика»,  «Реклама та зв’язки із громадськістю», «Редакторсько-видавнича діяльність та медіамоделювання», а також про формування портфоліо та перспективи працевлаштування, можливості студентської професійної самореалізації шляхом участі у різних конкурсах та проєктах. Розповіла й про систематичні зустрічі із випускниками факультету журналістики та роботодавцями, що є додатковою базою для здобуття фахового практичного досвіду.

Також доцентка поінформувала учнів про загальноуніверситетську Віртуальну навчально-консультаційну платформу ЗНУ «Вступник-2024», розповіла про принципи користування нею, запропоновані блоки, можливості школярів у отриманні швидких та якісних взаємодій у її використанні та познайомила із алгоритмом реєстрації.

Викладачка запросила випускників випробувати свої знання під час участі в низці предметних олімпіад на базі ЗНУ, зокрема долучитися 25 листопада цього року до участі в олімпіаді з Медіакультури.

Учням представили також організований кафедрою соціальних комунікацій та інформаційної діяльності флешмоб «Zoom-візитівка класу: креативимо попри все!», до якого присутніх теж запросили доєднатися.

Факультет журналістики вдячний за сприяння та організацію зустрічі директорці школи Оксані Кириченко, заступниці директорки з навчально-виховної роботи Олені Циганок і класним керівниками Галині Трипак і Тимофію Сердюку.

 

Анна Баранецька,

доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини