Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованка факультету соціальної педагогіки та психології Анастасія Мисник поділилася історією своїх досягнень

14.11.2023 09:36 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології кафедра дизайну Успішний студент проєкт профорієнтація

На факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація нового профорієнтаційного проєкту «Успішний студент ЗНУ». Сьогодні в його межах пропонуємо вашій увазі інтерв'ю з вихованкою кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології Анастасією Мисник.

- Анастасіє, нещодавно в групі кафедри дизайну ЗНУ в соцмережі Фейсбук розмістили інформацію про те, що ви стали стипендіаткою програми «Sur-Place 2023/2024» фонду Кондрата Аденауера. Вітаємо!

Розкажіть про свою участь у творчих, соціальних і наукових проєктах.

- Вітаю! Дякую за запрошення до розмови! Насправді я дуже активно долучаюсь до міжнародних і всеукраїнських конференцій, які пов'язані з темою дизайну, публікую тези. Також беру участь у різноманітних творчих конкурсах, де неодноразово посідала призові місця. До загальної діяльності також можна віднести участь у благодійних проєктах (виставках), міжнародних пленерах і курсах, які покращують мою професійну обізнаність.

- Що мотивує вас займатися проєктною діяльністю?

- Мене цікавить не лише навчання в університеті, а й участь у різних творчих проєктах, які пропонують мені новий досвід таможуть покращити мої професійні навички. Тому мотивація проста: підвищення професійних навичок, розвиток себе як фахівчині в галузі дизайну.

- Чи повʼязуєте ви з дизайном свою проєктну діяльність? Як саме?

- Як вже можна було зрозуміти, уся моя проєктна діяльність тісно пов'язана з дизайном: це – її ядро. Я використовую свої знання, графічні програми та новітні методики для вирішення задач, які постають у проєктах (наприклад, як влучно та доцільно через плакат донести проблему толерантності та рівності).

- Розкажіть про ваші здобутки. У яких конкурсах ви брали участь?

-Беру активну участь в міжнародних конкурсах із дизайну та займаю призові місця. Наприклад, брала участь у XX Міжнародному конкурсі з вебдизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та школярів Номінація «Краща 2D растрова графіка» та в Міжнародному конкурсі графічного дизайну та образотворчого мистецтва «Arttest» у номінації «Drawing», де посіла 3 місце.

У мене був досвід участі в Міжнародному конкурсі в Словакії у 2022 році «Participated in the international plein air INTERNATIONAL, ARTISTIC PLEIN AIR SIRAVA ART-2022 in Slovakia, organized by Merkur Academy of Professional Education (Kaluzha)».

Також беру участь в міських конкурсах. Посіла III місце в номінації «Плакат» Міського конкурсу соціальної реклами Збережемо майбутнє молоді» Департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради.

- Ви – дуже активна та творча студентка. Поділіться зі здобувачами освіти вашими секретами студентського успіху.

- Секрет простий: чіткий тайм-менеджмент і концентрація лише на тих предметах та темах, які вам особисто цікаві. Також проєктну діяльність рекомендую тісно «переплітати» з навчанням. Наприклад, розроблений дизайн-проєкт на одній із дисципліні може розростися та стати вашою роботою для конкурсу або матеріалом для участі в конференції та написанні тез. Просто не робіть зайву роботу, а грамотно плануйте та поєднуйте вже готову.

Інформацію надано кафедрою дизайну ЗНУ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

Соцмережі ЗНУ: