Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ долучився до Національного проєкту психічного здоров’я

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ долучився до Національного проєкту психічного здоров’я

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ долучився до Національного проєкту психічного здоров’я
14.11.2023 14:52 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій практичний психолог Національна програма психічне здоров’я психосоціальна підтримка

Мета національної програми – надати допомогу кожному, чиє психічне здоров’я зазнало шкоди через війну. Практична психологиня Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Марина Желтова взяла участь у національній програмі та протягом року надавала психологічну підтримку учасникам освітнього процесу, які потребували цього.

Зазначимо, що в  Україні триває втілення в життя Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. Він реалізувався на базі Міністерства охорони здоров’я за підтримки першої леді України Олени Зеленської.За допомогою до Марини Желтової звертилися переважно здобувачі освіти та їхні батьки, які приїхали до міста з окупованих територій та ті, хто зазнали втрати близьких через війну.

Колектив Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ подякував Марині Желтовій за високу професійну майстерність, ефективне проведення індивідуальних і групових консультацій щодо надання першої психологічної допомоги та емоційної підтримки учасникам освітнього процесу, як частини екосистеми психологічної допомоги в галузі освіти в межах Національного проєкту психічного здоров’я. Викладачі коледжу відзначили, що пишаються колегою та бажають їй професійних успіхів.

 

Матеріал надав Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини