Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачки факультету журналістики зустрілись з випускниками Олешківського ліцею

Викладачки факультету журналістики зустрілись з випускниками Олешківського ліцею

Викладачки факультету журналістики зустрілись з випускниками Олешківського ліцею
27.11.2023 15:45 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування загальноосвітні заклади середньої освіти вступ-2024

Старшокласники Олешківського ліцею № 2 познайомились із факультетом журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Інформаційну зустріч із учнями 11-х класів провели доцентки кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Тетяна Іванець і Кристина Пирогова.

 

«Запорізький національний університет і факультет журналістики створює комфортні умови для навчання. Враховує виклики сьогодення, тому фахівцями створено низку платформ для якісної та плідної комунікації з абітурієнтами», – зауважила Тетяна Іванець. Під час зустрічі вона презентувала Віртуальну навчально-консультаційну платформу «Вступник-2024», на якій зібрано всю оперативну інформацію щодо вступу до закладів вищої освіти. Саме тут абітурієнти можуть отримати консультації щодо всіх етапів вступної кампанії, перевірити свої знання з необхідних предметів, оформити юридичний висновок для вступу пільгових категорій тощо. Також викладачки факультету журналістики нагадали про профільні олімпіади і запросили завітати на олімпіаду з медіакультури.

Кристина Пирогова ознайомила абітурієнтів з освітніми програмами факультету журналістики. Детальніше зупинилася на навичках та професіях, які можна здобути на ОП «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю» та «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання». Окремо викладачка окреслила ті практичні здібності, які можна отримати під час проходження 7 практик.

Завершилась зустріч практикумом «НМТ з української мови крізь призму реклами». На прикладі рекламних текстів учні згадали основні правила, на які варто звернути увагу під час підготовки до тестування.

Представники ЗНУ дякують за організацію зустрічі заступниці директора Олешківського ліцею №2 Ірині Левицькій, класним керівницям Олені Савєльєвій та Алевтині Степанській.

 

Інформацію надано факультетом журналістики ЗНУ

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини