Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Освітній процес, акредитація та січневі відпустки: про що ще говорили на ректораті

Освітній процес, акредитація та січневі відпустки: про що ще говорили на ректораті

Освітній процес, акредитація та січневі відпустки: про що ще говорили на ректораті
28.11.2023 14:12 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет ректорат освітній процес акредитація сесія відпустки Школа Конфуція вступ іноземних студентів

27 листопада відбулося засідання ректорату ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), на якому обговорили питання освітнього процесу, акредитації та січневих відпусток.

 

Освітній процес та академічна й фінансова заборгованість

Ректор Микола Фролов наголосив, що понад 4 тисячі студентів мають академічні борги, які потрібно ліквідувати до початку зимової сесії. Сесія на більшості факультетів розпочинається 11 грудня. Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура звернувся до деканів із проханням проконтролювати внесення усіх оцінок до системи АСУ. Начальнику центру освітніх послуг для іноземних громадян Ель Гуессабу Каріму спільно з деканами та директоркою Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні доручили узгодити питання щодо можливості вступу до університету іноземних студентів у 2023 році та перелік освітніх програм, на які планується набір студентів із числа іноземних громадян у 2024 році. Олександр Гура зазначив, що 30 листопада відбудеться Єдиний державний кваліфікаційний іспит за спеціальністю 081 «Право». Керівникам факультетів та директорці ІННІ імені Ю. Потебні доручили посилити контроль щодо ліквідації фінансової заборгованості

 

Акредитація

Проректор з науково-педагогічної діяльності Юрій Каганов поінформував, що вже відомі проміжні результати, щодо проведених акредитаційних процедур. Проректор зазначив, що на 2024 рік заплановано 8 повних і 16 умовних акредитацій, а також додав, що потрібно тримати на контролі підготовку та проведення акредитаційних процедур у січні й лютому.

 

Січневі відпустки

Микола Фролов підписав наказ «Про організацію роботи університету у ІІ семестрі 2023-2024 навчального року», де зазначено план щорічної відпустки на січень. Працівники вишу можуть планувати щорічну відпустку у період з 2 по 13 січня на 12 календарних днів. Працівники університету, які мають невикористані щорічні відпустки за минулі періоди, можуть запланувати щорічну відпустку у період з 2 по 20 січня на 19 календарних днів. Керівникам структурних підрозділів січневі відпустки потрібно узгоджувати з ректором.

І ще

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук поінформував про результати листопадового засідання Науково-технічної ради, де затвердили 90 тем кандидатських дисертацій, а також анонсував, що наступне засідання НТР відбудеться 19 грудня. На засіданні ректорату також повідомили, що новою керівницею Школи Конфуція стала Варвара Петросова.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини