Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ відвідали воїнів у лікарні

Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ відвідали воїнів у лікарні

Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ відвідали воїнів у лікарні
28.11.2023 15:25 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Фаховий коледж бізнесу харчових технологій допомога воїнам військовий госпіталь волонтерство

Нещодавно студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відвідали наших захисників в Обласній лікарні. За ініціативи студентської ради коледжу організовано поїздку до військових у лікарню з метою підтримки морального та боєвого духу.

 

До цієї ініціативи долучились студенти з різних груп, а здобувачі спеціальності «Харчові технології» приготували в навчальній лабораторії різноманітні смаколики для захисників. Приємно відзначити, що багато студентів передали виготовлені власноруч смаколики, предмети одягу та навіть намалювали плакат.

Студенти коледжу відвідали військових, поспілкувалися з ними, підтримали моральний дух бійців і щиро подякували їм за захист Батьківщини.

 

Матеріал надав Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини