Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП допомагає запорізьким школярам у професійному самовизначенні

Факультет СПП допомагає запорізьким школярам у професійному самовизначенні

Факультет СПП допомагає запорізьким школярам у професійному самовизначенні
01.12.2023 14:19 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування Запорізький технічний ліцей співпраця студентська проє

30 листопада студенти 3 курсу спеціальності 053 «Психологія» факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) в межах проходження практики разом з науковою керівницею Наталією Губою провели захід для учнів й учениць старших класів Запорізького технічного ліцею. Онлайн-конференція була спрямована на профорієнтацію школярів, а студенти мали змогу представити свої дослідження для наукових проєктів.

 

Під час заходу студенти факультету соціальної педагогіки та психології наголошували на важливості здійснення професійного вибору для учнів й учениць старших класів, особливостях і труднощах, які можуть виникнути на цьому шляху. Крім того, студенти визначали взаємозв'язки означеної тематики з іншими чинниками життя старшокласників.

Учні Технічного ліцею мали можливість отримати корисну та цікаву інформацію, яка сприятиме їхньому професійному самовизначенню, це – важливий етап життя підлітків. У свою чергу, студенти як майбутні психологи отримали практичні навички, пов'язані з проведенням психологічних досліджень.

Викладачі та студенти кафедри психології ЗНУ висловлюють щиру вдячність адміністрації Запорізького технічного ліцею за багаторічну співпрацю та підтримку.

 

Інформацію підготовлено матеріалами фейсбуку Наталії Губи

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини