Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП триває профорієнтаційна робота зі школами

На факультеті СПП триває профорієнтаційна робота зі школами

На факультеті СПП триває профорієнтаційна робота зі школами
01.12.2023 14:20 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування загальноосвітні заклади середньої освіти віртуальна пла

29 листопада 2023 року завідувачка кафедри психології факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Губа та доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Олена Андрющенко провели онлайн зустріч з випускниками Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 та Запорізького технічного ліцею.

 

Під час зустрічі учні та учениці ознайомилися з новим проєктом Запорізького національного університету – Віртуальною навчально-консультаційною платформою «Вступник-2024». Метою платформи є надання всебічної допомоги випускникам на шляху до професійного навчання, оскільки в цьому  програмному продукті зібрано в одному місці всю необхідну інформацію щодо вступу до закладів вищої освіти України.

На заході Олена Андрющенко представила здобувачам освіти віртуальну платформу, яка знаходиться в системі Мoodle ЗНУ, ознайомила з блоками цієї платформи, на яких знаходиться корисна інформація для майбутніх вступників. Викладачка ознайомила учнів та учениць 11 класів із різними заходами, які проводить університет, зокрема запросила взяти участь у предметних олімпіадах.

 На зустрічі випускники мали можливість дізнатися також про особливості та переваги навчання на факультеті соціальної педагогіки та психології та поставити актуальні для них питання щодо вступу на різні спеціальності.

Викладачі Запорізького національного університету висловлюють щиру вдячність адміністрації та класним керівникам випускних класів Запорізької загальноосвітньої школи №  5 та Запорізького технічного ліцею за плідну співпрацю на надану можливість зустрітися з майбутніми вступниками.

 

Олена Андрющенко,

факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини