Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті вчителі шкіл підвищили кваліфікацію

На історичному факультеті вчителі шкіл підвищили кваліфікацію

На історичному факультеті вчителі шкіл підвищили кваліфікацію
01.12.2023 16:01 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет історії міжнародних відносин відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування методичний вебінар предметна олімпіада вступ-2024

Першого грудня факультет історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) організував вебінар для вчителів із підготовки учнів старших класів до участі в предметній олімпіаді з історії України та всесвітньої історії.

 

У своєму вступному слові кандидатка наук, доцентка кафедри давньої і нової історії України та методики навчання історії Ірина Савченко надала слухачам детальну інформацію про факультет історії та міжнародних відносин, зокрема, про освітні програми: 032 «Історія та археологія», 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», 014.03 «Середня освіта (Історія)», 014.07 «Середня освіта (Географія)». Доповідачка також зазначила, що програма вебінару включає в себе методику підготовки учнів до олімпіади з історії, тему дотримання академічної доброчесності при виконанні олімпіадних завдання з історії. Було продемонстровано гайд про вхід до системи Moodle ЗНУ.

Вона значила, що олімпіаду буде проведено 16 грудня в один етап. У ЗНУ цього року, враховуючи воєнну обстановку в регіоні, вирішили провести предметні олімпіади винятково в дистанційному форматі за допомогою системи Moodle. Із 13:00-14:00 в Zoom відбувається зустріч учасників олімпіади з представниками організаційного комітету ЗНУ. Учням будуть надані інструкції щодо порядку виконання завдань олімпіади в СЕЗН Moodle ЗНУ. Початок олімпіади – о 13:00, завершення – о 16:00. Усі учасники отримають сертифікати про участь. Учні, що посядуть I-III місця, отримають також подяки Ректора ЗНУ та призи.

На сьогодні триває реєстрація на участь у олімпіадах: https://docs.google.com/forms/d/15hZr4-Du4oMbzgaY1xXWAAwdcMb28A4qjwjtC5A0tvs/viewform?edit_requested=true

Начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів зазначила, що вчителі отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Також вона надала інформацію про проведення предметних олімпіад та запросила освітян долучати учнів 11 класів до загальноуніверситетського проєкту – Віртуальної навчально-консультаційної платформи «Вступник-2024».

Крім цього, кандидатка наук, доцентка кафедри джерелознавчих студій та суспільних комунікацій Ірина Кривко зазначила, що завдання олімпіади з історії України та всесвітньої історії мають 2 блоки:

- теоретичний (2 завдання);

- практичний (16 завдань).

Практичні завдання – це 8 завдань з історії України та 8 – з усесвітньої історії. Вона проговорила, які теми будуть винесені на олімпіаду, продемонструвала приклади завдань такої тематики та надала інформацію щодо користування СЕЗН Moodle ЗНУ.

На сьогодні триває реєстрація на участь в олімпіадах за лінком:

 https://docs.google.com/forms/d/15hZr4-Du4oMbzgaY1xXWAAwdcMb28A4qjwjtC5A0tvs/viewform?edit_requested=true

Детальнішу інформацію про предметні олімпіади ЗНУ можна отримати на сайті:

https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=60848&lang=ukr&news_code=u-znu-zaproshuyut-starshoklasnikiv-do-uchasti-v-predmetnkh-olimpiadakh

Соцмережі відділу:

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?next=%2F

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu/

YouTube-канал «Вступнику ЗНУ»: https://www.youtube.com/@VstupZNU

 

Агапова Вероніка,

фахівчиня відділу доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування,

студентка 3 курсу факультету журналістики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини