Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На СПП провели майстер-клас із використання інструментів для дистанційної освіти

На СПП провели майстер-клас із використання інструментів для дистанційної освіти

На СПП провели майстер-клас із використання інструментів для дистанційної освіти
06.12.2023 08:47 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології Економіко-правничий фаховий коледж майстер-клас практичні навички онлайн-інструменти

Нещодавно відбулась зустріч студентів усіх курсів бакалаврату спеціальності 012 «Дошкільна освіта» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та виховательки-методистки закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №145 «Дружна сімейка» Вікторії Моісєєвої. У майстер-класі також узяли участь викладачки кафедри дошкільної та початкової освіти Олена Самсонова, Сніжана Сиваш, Алла Курінна, Ганна Чорна й Тетяна Турбар. До зустрічі також долучились студенти 3-4 курсів Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ та викладачки Тетяна Волошко, Людмила Чуйкіна.

 

Під час майстер-класу вихователька-методистка поділилась досвідом організації дистанційної освіти у яслах-садку, познайомила здобувачів освіти із дієвими та доступними онлайн-програмами, які студенти можуть використовувати для підготовки ігор та дистанційних занять з дітьми. Вікторія Моісєєва розповіла, що на сьогодні одним із важливих дистанційних інструментів вихователя та інтерактивної взаємодії з дітьми онлайн є доступні в мережі інтернету онлайн-дошки ресурсів Glogste, Dabbleboard, WikiWall, Twiddla, Scribblar, Padlet.

Учасники майстер-класу, виконуючи інтерактивну вправу, попрацювали з онлайн-дошкою, познайомились з її додатковими можливостями у роботі з дошкільнятами. Вікторія Моісєєва зазначила, що віртуальну дошку також можна використовувати як для повідомлень батькам (педагогам) або групі. Вона розповіла також про ресурс LearningApps.org. Він дозволяє формувати, інформаційно-комунікаційну компетентність педагогів, батьків, дітей та розвиває їхню комп’ютерну грамотність. Спікерка зазначила, що сучасний вихователь повинен активно використовувати цифровий мультимедійний контент на заняттях, щоб зацікавити цифрове покоління дошкільників. Так, на її думку, Wordwall можна використовувати для створення інтерактивних вправ і матеріалів

Вікторія Моісєєва наголосила, що нині в закладі дошкільної освіти необхідні висококваліфіковані вихователі, які готові працювати із дошкільниками у різних форматах. Вона запросила студентів старших курсів на вільну посаду вихователя до «Дружної сімейки».

 

Інформацію надав факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини