Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики обговорили переваги ще однієї освітньої програми

На факультеті журналістики обговорили переваги ще однієї освітньої програми

На факультеті журналістики обговорили переваги ще однієї освітньої програми
06.12.2023 15:26 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики освітньо-професійна програма стейкголдери здобувачі освіти обговорення

Днями викладачі кафедри видавничої справи та редагування факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрілися зі студентами-бакалаврами, щоб обговорити проєкт освітньо-професійної програми «Редакторсько-видавнича діяльність та медіамоделювання» на наступний навчальний рік.

Гарантка освітньої програми, завідувачка кафедри видавничої справи та редагування Тетяна Плеханова ознайомила всіх присутніх з основними аспектами освітньо-професійної програми, наголосила на її особливостях і перевагах. Випускник кафедри, магістрант факультету журналістики ЗНУ Ігор Сажинський розповів про особливості роботи редактора, поділився своїми думками про обрану професію. Зазначив, що видавнича діяльність потребує багатьох умінь і навичок. Необхідно вміти редагувати та створювати грамотний видавничий продукт, формувати його дизайн і забезпечувати просування, і освітня програма «Редакторсько-видавнича діяльність та медіамоделювання» забезпечує формування цих необхідних умінь і навичок.

Під час зустрічі всі присутні змогли висловити свої думки та внести пропозиції до оновленого проєкту освітньої програми «Редакторсько-видавнича діяльність та медіамоделювання».

 

Тетяна Плеханова,

факультет журналістики ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини