Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Журфак інформує учнів про можливості платформи «Вступник-2024»

Журфак інформує учнів про можливості платформи «Вступник-2024»

Журфак інформує учнів про можливості платформи «Вступник-2024»
07.12.2023 10:03 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики відділ доуніверситеської підготовки профорієнтації працевлаштування загальноосвітні заклади середньої освіти вступ-2024

Учням трьох 11 класів Січового колегіуму розповіли про перспективи та переваги користування мапою Віртуальної навчально-консультаційної платформи «Вступник-2024» від Запорізького національного університету.

 

«Розроблена фахівцями ЗНУ мапа створена, щоб допомогти цьогорічним абітурієнтам зорієнтуватись у всіх етапах вступної кампанії та одержати кваліфіковані консультації», – наголосила доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Анна Баранецька.

Під час зустрічі школярі ознайомилися з усіма блоками мапи. Зокрема, з календарем вступника, де зібрана вся офіційна інформація про етапи Вступу-2024. Актуальними для вступників є послуги у блоці «Онлайн-репетитор із підготовки до НМТ (ЗНО)». Учні можуть відвідати методичні семінари з аналізу помилок, яких припустились абітурієнти попередніх років, та взяти участь у зустрічах із представниками Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. Також усі зареєстровані матимуть доступ до каталогу електронної бібліотеки ЗНУ. Якщо у вступників виникатимуть питання щодо правильності формування та подання документів, вони можуть скористатися з юридичного супроводу. Водночас мапа пропонує абітурієнтам більше дізнатися про цікаві для них професії. Охочим випробувати себе та власні знання мапа дає змогу долучитися до участі в предметних олімпіадах.

Наприкінці зустрічі учні кожного класу отримали меседж-побажання на 2024 рік. Так викладачі факультету журналістики та студенти його Іміджевого центру привітали випускників із прийдешніми святами.

Факультет журналістики подякував заступниці директора з виховної роботи Січового колегіуму Віті Михайловій за сприяння у проведенні зустрічі та класним керівницям 11 класів Інні Моргун, Ользі Салякіній та Оксані Петрюк за її організацію.

Представники факультету запросили всіх охочих вступати на спеціальність «Журналістики» за трьома освітніми програми – «Журналістика», «Реклама та зв’язки із громадськістю», «Редакторсько-видавнича діяльність та медіамоделювання».

 

Анна Баранецька,

доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини