Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тренінг від роботодавців провели на СПП

Тренінг від роботодавців провели на СПП

Тренінг від роботодавців провели на СПП
07.12.2023 14:10 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки та психології освітній процес стейкхолдери

6 грудня відбулась зустріч студентів усіх курсів бакалаврату спеціальності 012 «Дошкільна освіта» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) з вихователькою вищої категорії закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 235 «Горошинка» Запорізької міської ради Галиною Шуміліною. У профорієнтаційному тренінгу також узяли участь викладачки кафедри дошкільної та початкової освіти Олена Самсонова, Сніжана Сиваш, Алла Курінна, Ганна Чорна й Тетяна Турбар, студенти 3-4 курсів Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ та його викладачки Тетяна Волошко та Людмила Чуйкіна.

 

В інтерактивному форматі студенти познайомились із перевагами професії сучасного вихователя, висловили свою думку щодо вмінь і навичок, які необхідні вихователю під час дистанційної освіти з дошкільниками. Під час зустрічі Галина Шуміліна поділилася власним досвідом використання паличок Кюїзінера в логіко-математичному розвитку дошкільників. За допомогою лічильних паличок діти залюбки розвивають дрібну моторику, тренують пам'ять, пізнають основи геометрії, порівнюють величини, форму, обсяг і колір.

Вихователька розповіла студентам про дієві та доступні програми, які можна використовувати для підготовки ігор і дистанційних занять із дітьми. Учасники виконали вправи, ознайомилися з можливостями самостійно створити дидактичний матеріал. Галина Шуміліна наголосила, що нині в закладі дошкільної освіти необхідні висококваліфіковані вихователі, які готові працювати із дошкільниками в різних форматах. Вона запросила студентів старших курсів приходити працювати в дошкільні заклади Запоріжжя.

 

Інформацію надав факультет соціальної педагогіки та психології

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини