Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Аспіранта ЗНУ Вадима Лаврівського нагородили медаллю «За оборону України»

Аспіранта ЗНУ Вадима Лаврівського нагородили медаллю «За оборону України»

Аспіранта ЗНУ Вадима Лаврівського нагородили медаллю «За оборону України»
11.12.2023 15:06 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології та управління відділ аспірантури і докторантури волонтерство Міжнародний день волонтерів нагородження медаль За оборону України

З нагоди Міжнародного дня волонтерів очільник Запорізької обласної військової адміністрацій Юрій Малашко привітав зі святом тих, хто підтримує військових та всіх громадян, які опинились у скрутному становищі. За вагомий особистий внесок у надання волонтерської допомоги та розвиток волонтерського руху в умовах воєнного стану, активну благодійну і гуманітарну діяльність голова ЗОВА вручив державні нагороди від Президента України та обласної державної адміністрації добровольцям, які наразі підтримують мешканців Запорізької та Донецької областей. Серед тих, кого відзначили почесними державними нагородами, був і представник Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Аспіранта 1 року навчання кафедри філософії, публічного управління та соціальної роботи, факультету соціології та управління ЗНУ Вадима Лаврівського (науковий керівник – кандидат наук, доцент Ель Гуессаб Карім) Указом Президента України Володимира Зеленського від 5 серпня 2022 року N 559/2022 нагороджено високою державною нагородою – медаллю «За оборону України».

Колектив Запорізького національного університету вітає Вадима Лаврівського з почесною нагородою, пишається своїм аспірантом і вдячний йому за важливу роботу на ниві волонтерства.

 

Більше інформації про нагородження в ЗОВА до Міжнародного дня волонтерів – за лінком: https://www.zoda.gov.ua/news/67756/juriy-malashko-volonteri---tse-ljudi,-yaki-pratsjujut-dlya-inshih-ljudey-y-shodenno-dovodyat-ukrajintsi---natsiya-nezlamnih.html

 

Ель Гуессаб Карім,

доцент факультету соціології та управління ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини