Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр радіозв’язку ІННІ ім. Ю. Потебні – серед учасників програми «YOTA»

Центр радіозв’язку ІННІ ім. Ю. Потебні – серед учасників програми «YOTA»

Центр радіозв’язку ІННІ ім. Ю. Потебні – серед учасників програми «YOTA»
12.12.2023 12:04 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут центр радіозв’язку дозвілля міжнародна діяльність міжнародна програма YOTA

Із 1 грудня колективна радіостанція Центру радіозв’язку Інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні вперше бере участь у міжнародній програмі «YOTA» – «Youngsters On The Air» – «Молодь в ефірі».

 

Основна мета цієї активності – показати молоді можливості аматорського радіозв’язку та долучити якомога більше школярів і студентів до розвитку в цікавому напрямку. Цього року до участі в програмі долучилися молодіжні колективи з більше ніж 50 країн світу, а Україну представляє команда Центру радіозв’язку ІННІ ім. Ю. Потебні.

Можна ознайомитися з програмою, завантажити дипломи за проведені радоіозв’язки, побачити багато цікавих подробиць та статистику на сайті: www.events.ham-yota.com

Позивний радіостанції Центру радіозв’язку Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні – EM7YOTA – лунатиме до кінця грудня на всіх радіоаматорських діапазонах.

Представники Центру радіозв’язку запросили  всіх охочих спробувати себе як операторів радіостанції та провести радіозв’язок з іншими країнами та континентами. Центр розташований у навчальному корпусі ЗНУ № 11 (Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні), на 6 поверсі.

 

Микола Папіровський,

керівник Центру радіозв’язку ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини