Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Цифрові технології в навчанні, професійна адаптація військових: про що ще говорили на НМР

Цифрові технології в навчанні, професійна адаптація військових: про що ще говорили на НМР

Цифрові технології в навчанні, професійна адаптація військових:  про що ще говорили на НМР
13.12.2023 10:20 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Науково-методична рада математичний факультет Центр післядипломної освіти наукова діяльність освітні програми акредитація

12 грудня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання Науково-методичної ради під головуванням проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури. На онлайн-заході також були присутні заступниця голови, керівниця навчально-методичного відділу Людмила Нестеренко, голови НМР факультетів та Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні, представники факультетів і підрозділів вишу.

 

Розвиток професійної адаптації воїнів і нові освітні курси

Керівник Центру післядипломної освіти Сергій Ільїн розповів про сучасний стан і перспективи розвитку професійної адаптації військовослужбовців у Центрі післядипломної освіти ЗНУ. Йшлося про основні напрямки курсів, за якими військовослужбовці можуть пройти перекваліфікацію, отримавши нову професію й успішно адаптувавшись до цивільного життя. Також учасники засідання рекомендували затвердити програми центру «Excel Expert: фінансова аналітика в управлінні та адмініструванні», розроблену в ІННІ ім. Ю. Потебні, та «Проведення інноваційних педагогічних технологій при викладанні економічних дисциплін». Це дасть змогу підвищити кваліфікацію педпрацівникам передвищих фахових закладів освіти, зокрема Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжу ЗНУ.

Застосування цифрових технологій

Про зміст та методику підготовки до застосування цифрових і мультимедійних технологій здобувачів освіти за спеціальністю “Середня освіта” доповіла доцентка кафедри комп'ютерних наук, голова НМР математичного факультету Олена Пшенична. Вона ознайомила присутніх зі змістовим наповненням дисциплін «Інформаційні технології в освіті» та «Мультимедійні технології навчання» для бакалаврів спеціальності «Середня освіта» та розповіла про методику їхнього викладання. Під час обговорення виступу йшлося про ключові питання майбутньої акредитації освітніх програм за спеціальністю «Середня освіта».

Результати підвищення кваліфікації та рекомендації до друку літератури

Керівниця навчально-методичного відділу Людмила Нестеренко нагадала про те, як результати підвищення кваліфікації, отримані в системі неформальної/інформальної освіти зараховуються науково-педагогічним працівникам вишу. Також вона відзначила можливість скористатися курсами в межах проєкту Вільного університету. Освітня платформа Prometheus упродовж трьох років уперше перекладе українською мовою 50 найкращих курсів і розмістить їх безкоштовно в загальному доступі. Учасники засідання проголосували за затвердження рекомендованого до друку переліку навчально-методичної літератури з 20 позицій.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини