Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ІННІ ім. Ю. Потебні – учасник Міжнародного молодіжного форуму

Студент ІННІ ім. Ю. Потебні – учасник Міжнародного молодіжного форуму

Студент ІННІ ім. Ю. Потебні – учасник Міжнародного молодіжного форуму
13.12.2023 13:53 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут міжнародні молодіжні форуми Державотворець Дії заради майбутнього панельні дискусії Алея можливостей

Днями понад 500 хлопців і дівчат із 17 громадських молодіжних організацій зі всієї України стали учасниками Міжнародного молодіжного форуму «Державотворець: Дії заради майбутнього», який відбувся у місті Дніпрі. Серед них був і студент Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні, голова Обласної студентської ради Запорізької обласної військової адміністрації Демид Євтушенко. Приєдналися до заходу й представники державної влади; органів місцевого самоврядування; медіацентрів; бізнес-спільноти.

 

Кожен зі спікерів форуму наголошував на важливості постійного діалогу з молоддю, бо за нею – майбутнє. Лунала ця думка й під час панельних дискусій, які охоплювали різноманітні тематики. Серед них: «Молодь важлива: як донести свою думку державній та регіональній владі?»; «Як бізнес реагує на виклики війни та чи є місце для молоді в українському бізнесі?»; «Ідеї потребують підтримки: як молоді залучати ресурси для проєктів та персонального розвитку?».

А ще, учасники відвідали «Алею можливостей» – майданчик, на якому були представлені організації, зацікавлені в співпраці з новим поколінням.

Як розповів Демід Євтушенко, молоді лідери мали можливість обмінятись досвідом та зустріти однодумців. «Особисто я отримав нагоду розповісти про діяльність консультативно-дорадчого органу, такого як Запорізька обласна студентська рада. Можу стверджувати, що в нас у Запоріжжі дуже потужно та інтенсивно працюють студентські ради, адже створені всі умови для реалізації молодіжних ініціатив», – зазначив він.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини