Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Чемпіонами з рукопашу стали студенти коледжу

Чемпіонами з рукопашу стали студенти коледжу

Чемпіонами з рукопашу стали студенти коледжу
14.12.2023 09:32 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Фаховий коледж бізнесу харчових технологій спорт рукопаш чемпіонат перемога

У м. Кам'янець-Подільському на початку грудня 2023 року відбувся Чемпіонат країни з Українського рукопашу «Спас». У змаганнях взяли участь спортсмени з усієї України, серед інших, і студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

У складі збірної команди України виступили студент спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Олексій Горбань (кураторка – Світлана Гроха) та студент спеціальності «Харчові технології» Денис Долгій (кураторка – Наталія Гнибіда).
Олексій Горбань виборов перше місце у розділі «Рукопаш» серед хлопців 15-16 років та ваговою категорією 60 кг. Денис Долгій здобув перше призове місця у розділі «Котигорошко» у віковій категорії 15-16 років і ваговій категорії 70+ кг.
Колектив Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ привітав спортсменів із перемогою, запевнив, що пишається ними, та побажав подальших спортивних успіхів.

За матеріалами фейсбуку Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu
Схожі новини