Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні соцпедагоги взяли участь у тренінгу з протидії насиллю

Майбутні соцпедагоги взяли участь у тренінгу з протидії насиллю

Майбутні соцпедагоги взяли участь у тренінгу з протидії насиллю
14.12.2023 11:37 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж освітній процес педагогічна практика

Для студентів 3 курсу освітньо-професійної програми «Соціальна педагогіка» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели тренінг у межах Всесвітньої кампанії «16 днів проти насилля-2023».

 

Він відбувся в Центрі підтримки та захисту жінок Запоріжжя. На тренінгу йшлося про важливість бути обізнаними про можливі ризики потрапляння в ситуацію насильства. Зокрема, говорили про ризики і небезпеки потрапляння в ситуацію сексуальної експлуатації. Правозахисниця Антоніна Шостак спілкувалася на цю тему зі студентами, майбутніми соціальними педагогами. Учасники заходу говорили про такі проблеми, як трудове рабство, примусове жебрацтво, примусовий шлюб, втягнення у збройний конфлікт. А також – про шляхи запобігання та протидії торгівлі людьми, а також іншим способам насильства й експлуатації людини. Перевірити та закріпити отримані знання на практиці учасники заходу змогли, виконавши завдання спеціального онлайн-квесту.

Колектив Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ подякував організаторам і постійним стейкхолдерам освітньої програми «Соціальна педагогіка» Наталії Селюковій і Миколі Колодяжному за професійний тренінг і цінні подарунки, які отримав кожний учасник.

Захід організували завдяки проєкту «Центр підтримки та розвитку жінок Запорізької області, який реалізують громадські організації «УкрПростір» і «ДОМ4824» програми «Посилення ґендерного реагування та запобігання насильству щодо жінок і дівчат у гуманітарній кризі та кризі біженців в Україні», що здійснюється організацією «UN Women Ukraine» за фінансової підтримки уряду Японії.

 

 

За матеріалами фейсбуку Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини