Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді волонтери ІННІ ім. Ю.М. Потебні отримали нагороди

Молоді волонтери ІННІ ім. Ю.М. Потебні отримали нагороди

Молоді волонтери ІННІ ім. Ю.М. Потебні отримали нагороди
15.12.2023 14:34 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні волонтерство

Волонтерство – невід’ємна частка життя студентів Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Приємно зазначити, що їхня допомога людям не лишається не поміченою. Крім слів вдячності, молодь отримує й винагороди від представників адміністрації міста та провідних волонтерських організацій. Зокрема, здобувач ІННІ Максим Серба за свою волонтерську діяльність одержав понад 140 подяк і грамот.

 

Нещодавно Максим, а також студенти-волонтери Олександр Кузін, Владислав Кузнєцов, Кирило Бурма та Кирило Малий отримали нові нагороди. Їх вручили хлопцям під час святкування Міжнародного дня добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку в Палаці культури «Титан», а також під час святкування Дня волонтера в Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті.

Проте працюють активні молоді люди не заради нагороди. Як зазначив Максим Серба, вони діють за покликом душі, адже кожна добра справа покращує життя людей і робить рідне місто більш затишним та гарним.

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини